Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Для розуміння багатьох тем в українській мові важливо розрізняти поняття «спільнокореневе слово» і «форма слова». Відпрацюванню цього розуміння і присвячено даний урок.

    Спільнокореневе – це споріднене слово, яке має інше лексичне значення (ліс – лісник), а форма слова – це те, що утворюється при його зміні у роді, числі відмінку або часі відповідно до частини мови (ліс – лісом, ліси).

    Перед учнем на екрані два сувої. Зверху на кожному з них зазначено, які саме слова (спільнокореневі чи форми) туди треба переносити. Трохи нижче розташована початкова форма слова. Під сувоями знаходяться п’ять слів, які учень має перенести на них  згідно з написами зверху.

    Після виконання всіх завдань дитина на практиці зрозуміє різницю між поняттями «спільнокореневе слово» і «форма слова», тому вже ніколи не буде їх плутати, що дасть більш досконале розуміння багатьох тем.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.6
Сортуємо форми слова та спільнокореневі слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися