Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Під час виконання цього уроку учень буде вчитися відрізняти коротку форму прикметника від повної і застосовувати ці знання на практиці.

    Прикметники, які не мають закінчення, належать до коротких. Зазвичай, це називний або знахідний відмінок однини чоловічого роду (певен, винен) або присвійні прикметники із кінцівкою –ив, -ин (братів, материн).

    На екрані учень бачить 2 аркуші. На кожному з них зазначено, прикметники якої форми потрібно перенести туди. Під аркушами розташовані 4 слова. Дитина має розподілити їх на аркушах відповідно до написів і після цього натиснути кнопку «Готово»

    Оформлення уроку має розважально-ігровий характер. Учень не просто переносить слова, а допомагає кактусам правильно розподілити прикметники відповідно до їхніх форм.

    Пройшовши всі етапи цього уроку, дитина добре запам’ятає, які форми має прикметник і навчиться на конкретних словах визначати їх. Оскільки в кожному слайді наявні прикметники обох форм, то учень буде також  поступово звикати «на око» визначати їх.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.6
Сортуємо прикметники за формами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися