Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Є кілька варіантів написання слів із частками: разом, окремо або через дефіс. Спосіб написання залежить від того, про яку частку йдеться. І дитині доведеться просто запам’ятати ці норми і правила, а для цього потрібна практика, яку надає ця вправа. На екрані перед учнем міститься зображення двох робочих зон, які відповідно названі, наприклад, у першу треба перемістити всі слова, що пишуться окремо, а в другу — слова, що пишуться разом. Набір слів для опрацювання міститься нижче. Учень аналізує кожен випадок окремо, бо частки там різні. Дитина переносить кожне слово до потрібної робочої зони. Випадки бувають досить непрості, скажімо, конструкція «ні з чим» пишеться в три окремі слова, а от «щоправда» є одним словом, хоча в реченнях це слово «що» нерідко вживається окремо від інших як сполучник. Навіть якщо учень помилиться, він не забуде про норми вживання часток і зуміє запобігти майбутнім помилкам.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.17
Сортуємо слова з частками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися