Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Цирк — одна з найулюбленіших розваг дітлахів у всьому світі. І фокусники там займають заслужено високе місце за популярністю серед глядачів, адже те, з якою спритністю вони виконують свої трюки, вражає. Учню пропонується завдяки цій вправі дізнатися кілька розгадок найвідоміших та найславетніших фокусів. На екрані перед учнем міститься опис такого трюку. Поряд із ним — малюнок, що зображує ілюзіоніста, щоби посилити атмосферу завдання. Але опис фокуса складається з кількох речень, і вони розташовані хаотично. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає в тому, щоби відновити правильний порядок речень. Опис фокуса — це текст, тож фактично дитина працює над тим, аби поставити на відповідні місця зачин, основну частину й кінцівку. Відновити правильний порядок речень досить легко завдяки смисловому зв’язку між ними, а також наявності займенників і сполучників, які вказують на те, яке речення за яким має йти. І водночас, розвиваючі мовні навички, школяр розширює кругозір і дізнається ось нове про улюблених артистів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.3
Спостерігаємо за фокусниками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися