Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Учень має досвід підтвердження теорії практикою, оскільки вже підбирав приклади для конкретного правила написання складних слів. Тож дитина розуміє, що теорія має велике значення для того, щоби навчитися правильно писати слова, особливо такі, котрі називаються складними. Ця вправа робить на теорії особливий акцент. Замість того, щоби працювати з конкретними словами, що належать до цього виду, дитині пропонується сформулювати правила, які стосуються теми складних слів. Перед учнем міститься початок формування такого правила — іншого для кожного наступного етапу завдання. Дитина читає першу частину правила, де надається слово, значення якого є в другій половині правила. Її якраз і бракує, і завдання, яке ставиться перед учнем, полягає в тому, щоби з-поміж кількох варіантів закінчення правила знайти потрібне до наданого початку. Правила розміщено поступово, від базової теоретичної основи теми складних слів до більш конкретних норм. Наприклад, спочатку учню пропонується сформулювати визначення складних слів, а вже потім переходити до норм написання конкретних випадків.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.7
Теоретичний довідник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися