Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Деякі слова мають структуру, яка відрізняється від тої, до якої звикла дитина, уже познайомившись із коренем, закінченням та іншими частинами слова. Наприклад, абревіатури — вони складаються з перших літер слів, що входять до їхнього складу. Назви деяких установ складаються з кількох слів, тож кожного разу вказувати повну їхню назву недоцільно. У таких випадках і використовуються абревіатури. У процесі виконання цього завдання дитина вчитиметься утворювати абревіатури на основі назви тої чи іншої установи, інстанції, компанії тощо. Перед учнем міститься зображення ілюстрації, а назва, що складається з кількох слів, вписана у її структуру. Дитина має проаналізувати цю назву та вибрати один із кількох варіантів абревіатури цієї установи. Варіанти подаються нижче, і всі вони досить сильно відрізняються між собою, тож вибрати правильно буде легко. Учень має пам’ятати, що абревіатури позначаються завжди лише великими буквами й лише першими з тих, які формують слово.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.1
Утворюємо абревіатури
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися