Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Звичайне словосполучення є поєднанням двох та більше слів як на граматичному, так і на лексичному рівнях. Кожне слово залишається самостійною мовною одиницею. Фразеологізми ж утворюють цілісну мовну структуру з певним лексичним значенням. Вони сприймаються як нероздільні сталі мовні одиниці, сенс яких відрізняється від поєднання простої комбінації лексичних значень двох самостійних слів у словосполученнях. У цій вправі дитина переконається в цьому, вибираючи в наборі слів ті, які можна використати для створення фразеологізму. На екрані перед учнем міститься зображення робочої зони, поки що порожньої, але підготовленої для певної кількості слів у крилатій фразі. Школяр грає роль учня чарівника, який має з-поміж кількох звичайних слів, наведених під робочою зоною, знайти ті, що можуть, поєднавшись у правильному порядку, утворити фразеологізм. Такі слова змінюють первинне значення та набувають нового, утворивши крилату фразу. Решта слів теж здатні поєднатися, але результатом буде звичайне словосполучення. Завдяки цій вправі дитина краще розуміє різницю між фразеологізмами та словосполученнями.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.2
Утворюємо фразеологізми
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися