Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей урок присвячений темі «Ступені порівняння прикметників» і відпрацюванню вміння розрізняти форми найвищого ступеня.

    Отже, всі якісні прикметники можуть утворювати ступені порівняння (вищий і найвищий). Останній має дві форми: просту і складену. Важливим вмінням для досконалого знання мови є правильне їх утворення і вживання.

    Проста форма найвищого ступеня утворюється за допомогою додавання префіксів (що-, як-) най- до прикметника вищого ступеня простої форми (найглибший, якнайглибший), а складена – за допомогою слів «найбільш», «найменш» до прикметника у початковій формі (найменш глибокий) або «від усіх», «за всіх», «над усе» до прикметника вищого ступеня простої форми (глибший від усіх).

    У верхній частині екрану у завданні зазначено, яку саме форму і від якого прикметника має вибрати учень. Під картинкою розташовані три варіанти відповіді. Учень має уважно прочитати завдання і вибрати правильне слово чи сполучення слів, бо програма зарахує відповідь одразу ж, як дитина натисне на потрібну форму прикметника.

    Отже, проходячи цей урок, дитина закріпить свої знання щодо форм найвищого ступеня порівняння прикметника, навчиться застосовувати теорію на практиці і тренуватиме вміння приймати виважені рішення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.10
Утворюємо найвищий ступінь порівняння прикметників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися