Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Урок «Утворюємо нове слово» тренуватиме вміння учня утворювати слова способом основоскладання. Цей спосіб передбачає створення нового слова шляхом поєднання двох основ (ліс, смуга – лісосмуга).

    На екрані дитина бачить два кактуси, які вимовляють різні слова. Учень має поєднати їх, утворити нове слово і вписати його до клітинок, які розташовані на білому полі. Кількість цих клітинок слугує для дитини підказкою-орієнтиром: скільки клітинок, стільки і літер має бути в слові, що вона утворить. Учень також має уважно прочитати завдання, яке розташоване над білим полем, бо саме там зазначено, якою частиною мови має бути новоутворене слово. Щоб програма прийняла відповідь, потрібно натиснути кнопку «Готово», яка знаходиться в нижній частині екрану.

    Під час виконання цього завдання учень навчиться утворювати одне складне слово з двох поданих, розширить свій словниковий запас.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.11
Утворюємо нове слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися