Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дитина вже вміє розпізнавати та знаходити складні речення, і наступний крок — це навчитись їх утворювати. Спершу для цього необхідно мати основу, тобто прості речення, які можна об’єднати разом. На кожному етапі дитина матиме нову пару простих речень. Школяр аналізує їх та розуміє, який між ними є смисловий зв’язок. Наприклад, перше речення акцентує увагу на часі, а друге — переводить фокус уваги на людину. У такому випадку їх можна об’єднати з відповідним сполучником. Варіанти того, як ці речення можна об’єднати в одне, містяться внизу. Один із варіантів має стати на місце крапки після першого речення. Зробити вибір досить просто, адже підставляючи кожен із варіантів, школяр швидко знайти той єдиний, що правильно пов’язує прості речення в одну структуру. Користь від цього завдання в тому, що воно водночас і дозволяє дитині зрозуміти, навіщо взагалі прості речення поєднуються в складні, і разом із цим воно дає змогу навчитися виконувати це поєднання правильно, використовуючи відповідні до змісту речень сполучники.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.3
Утворюємо складні речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися