Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей  урок систематизує знання дитини щодо потяття «збірний іменник» і вдосконалить вміння утворювати його шляхом підбору влучної кінцівки.

    Збірні іменники – слова, що виражають неозначену множину (сукупність) предметів або осіб як єдине неподільне ціле (селянство, білизна, мушва).

    Перед учнем на екрані розташована книга. На одному з її аркушів, ліворуч, знаходиться ілюстрація, а під нею – слово. Дитина повинна доповнити його такою кінцівкою, щоб утворився збірний іменник. Варіанти відповіді знаходяться на наступному аркуші книги. Учень має натиснути на потрібну кінцівку, і вона перелетить в кінець слова.

    Проходячи всі етапи цього уроку, дитина вчиться вибирати потрібну кінцівку серед декількох, щоб утворити саме збірний іменник, поповнює свій словниковий запас. Також це завдання тренує вміння співставляти, аналізувати мовні явища та кмітливість.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.6
Утворюємо збірний іменник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися