Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

    Прикметники характеризують предмети з ріхних позицій та точок зору. Одна з них — колір. У процесі виконання цього завдання дитина навчиться відмінювати назви різних кольорів правильно.

    Учень бачить умовну схему відмінків. Початкова форма подається в називному відмінку, а нижче перераховуються всі інші. Біля кожного відмінка — порожня зона, куди слід вписати правильну форму цього слова. Враховувати потрібно рід та морфемну структуру прикметника. Наприклад, у початковій формі слово «синій», а в родовому відмінку — «синього». А от якщо в називному відмінку «синя» (тобто лексично такий самий прикметник, але жіночого роду), то в родову — «синьої». Головне — правильно згадати питання до кожного відмінка. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає в тому, щоб заповнити всі порожні ділянки відповідними формами слів.

    Ця вправа дозволить учню краще розбиратися в різноманітті слів, що характеризують предмети за кольором, та використовувати їх у мовленні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.3
Відмінюємо назви кольорів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися