Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей урок актуалізує знання учня з теми «Правопис та вживання префіксів». Дитина має пригадати ті префікси, які найчастіше використовуються в українській мові і їхнє правильне написання.

    Учень вже знає, що префікс роз- в українській мові завжди пишеться з літерою «з», при- означає наближення, приєднання чи частковість дій, а пре- – найвищий ступінь ознаки. Префікс с- пишеться перед к, п, т, ф, х, а у всіх інших випадках пишеться з-.

    На екрані перед учнем знаходиться інтерактивна дошка з трьома словами. У всіх словах не вистачає літери, яка є або префіксом, або частиною префікса. Дитина має допомогти доповідачам-персонажам відгадати літеру, спільну для всіх трьох слів, і вписати її у спеціальну хмарку-репліку над доповідачем праворуч. Далі учень натискає кнопку «Готово» і переходить до нових слів.

    Виконавши цей урок, дитина систематизує свої знання щодо правопису префіксів в українській мові, відпрацює на практиці правильне їх написання і вдосконалить навички аналізу мовних явищ.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.13
Відновлюємо префікси
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися