Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Є кілька способів передачі слів іншого мовця в тексті автора. Можна скористатися прямою мовою, у якій слова іншого мовця наводяться без змін зі збереженням граматичної структури його фраз. Також використовується непряма мова, де автор речення змінює слова іншого мовця й наводить їх у зміненій формі як частину своєї граматичної структури. А також є діалог як спосіб передачі розмови. Для того, аби не плутатися між цими поняттями, необхідно запам’ятати визначення кожного з них, адже на теоретичній базі будується вся практика. На екрані перед дитиною зображується розгорнута книга, на різних сторінках якої містяться різні форми передачі чужого мовлення в словах автора. Під книгою є визначення, і завдання полягає в тому, аби перенести ці визначення до відповідних сторінок книги, зміст яких ці терміни й відображають. Наприклад, якщо на одній сторінці є речення, що містить двокрапку після слів автора й лапки, у яких без змін подаються слова іншої людини, то дитина розуміє, що це пряма мова, і переносить туди відповідний термін. Усі вирази подаються в правильному й завершеному вигляді, що дозволяє ефективно пов’язати приклади й поняття.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.3
Встановлюємо відповідність між поняттями та прикладами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися