Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Вміти знаходити та правильно виділяти граматичні сонови складного речення важливо, але якщо присвятити цій темі кілька вправ і надати їм усім однакової форми, дитина знудиться. Аби цього не допустити, учню пропонується не самостійно підкреслювати граматичну основу складних речень, а перевіряти вже зроблену до нього роботу. Перед дитиною міститься складне речення, де вже відповідно підкреслені всі граматичні основи. Речення подаються цікаві й пізнавальні, аби учню було корисно з ними працювати не лише в рамках вивчення мови, а і для загального розвитку та розширення кругозору. Школяр аналізує кожне підкреслене слово та вивчає ті смислові зв’язки, які воно має з іншими членами речення. Деякі слова дійсно належать до граматичної основи, але вони неправильно підкреслені, інші взагалі не є ані підметом, ані присудком. Або навпаки — підмет або присудок було пропущено. Під реченням є пара персонажів, й один із них вважає, що граматичну основу підкреслили правильно, а інший — ні. Школяр має розсудити їх та вибрати правильний варіант.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.5
Вибираємо, чи правильно підкреслені граматичні основи речень
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися