Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Складне речення містить дві граматичні основи, і вже коло них групуються інші слова. Попри наявність певного смислового зв’язку ці граматичні основи є самостійними, і складне речення за бажанням можна було б розбити на пару простих. Треба вміти відрізняти складне речення від ускладненого, де граматична основа одна, але є допоміжні конструкції на кшталт зворотів або однорідних членів. Перед дитиною міститься зображення малюнка, де є пара персонажів. Кожен із них промовляє одне речення. Лише один із них вимовляє складне речення. Вправа не містить писемного тексту. Натомість учню пропонується розрізнити речення на слух. Школяр натискає на активні кнопки біля кожного з героїв і визначає, яке з двох речень є складним. Вибрати треба персонажа, якому належить це речення. Завдяки цьому вправа є більш інтерактивною. Акцент на усному мовленні робиться тому, що інтонаційно ускладнене просте та складне речення відрізнити важко, що стимулює розвиток концентрації дитини на граматичній основі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.1
Вибираємо, хто говорить складне речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися