Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Стилі мовлення властиві не лише певним ситуаціям, а й різним людям. Наприклад, є ті, хто використовує багато розмовної лексики, а є ті, хто навіть у повсякденному спілкуванні застосовують художні звороти та метафори, або ж ті, хто завдяки професії часто спілкується науковими термінами. У процесі виконання цього завдання дитина навчиться вирізняти мовлення таких персонажів, що буде корисним і в повсякденному житті. Перед учнем міститься текст, у якому надається діалог двох співрозмовників. У завданні, формулювання якого міститься над текстом, вказується, який стиль потрібно знайти. Дитина аналізує текст та вибирає того персонажа, який говорит зазначеним у завданні стилем. Критерій відбору — особлива лексика. Під текстом є малюнок, що зображує описану ситуацію та всіх дійових персонажів, тож дитина має виділити не репліки в тексті, а того героя, якому вони належать, що робить малюнок не просто декорацією, а частиною механіки вправи. Виконання цього завдання дозволить дитині краще розбиратися в стилях мовлення для власного користування ними.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.8
Вибираємо, хто говорить зазначеним стилем
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися