Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Іноді дитина стикається з мовною одиницею, правильне написання якої ускладнюється внаслідок того, що це слово здається пов’язаним із тим чи іншим правилом. Тобто дитина помиляється в правописі не тому, що правил не знає, а тому, що плутається в них і вважає правильним використати те чи інше правило для слова, для якого норма написання інша. Єдиний спосіб позбутися цієї проблеми — надати дитині практику у використанні різноманітних подібних слів, і таку можливість дасть ця вправа. Перед учнем міститься зображення робочої зони з кількома рядками, і в кожному — кілька слів. Над ними — формулювання завдання, де вказується, який рядок треба вибрати, наприклад, той, де всі слова мають писатися через дефіс або той, де всі слова мають писатися разом. Дитина аналізує кожне слово в рядку та порівнює їх між собою. Усі слова в цьому завданні — складні, тобто такі, що мають два кореня або і дві основи. Учень, працюючи з ними, більш точно класифікує ці мовні одиниці та краще розуміє, які правила контролюють написання кожного конкретного слова в рядку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.3
Вибираємо правильний рядок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися