Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Для того, щоби закріпити знання правопису, необхідна практика, і найкраща її форма — це перевірка вже готових написаних раніше речень на наявність помилок. Ця вправа пропонує дитині познайомитися з контекстом використання складних слів, вживаючи їх у реченнях. За допомогою використання складних слів у реченнях такі мовні одиниці стають більш важливою та живою частиною мовлення, а дитина бачить, як ці слова змінюються за граматичними формами та вживаються в різних випадках. У реченнях, що подаються учню, складні слова пропущено, і дитина має вибрати один із двох варіантів написання потрібного слова. Варіанти тотожні лексично і граматично, відрізняючись лише тим, чи вживаються вони разом, чи через дефіс. А для того, щоб урізноманітнити роботу, у реченні також є слово з пропущеною літерою. Дитина має вписати потрібну букву в це слово, що не завжди легко, адже використовуються досить складні випадки чергувань або використання приголосних, що фонетично наближаються до інших. Тому це завдання є корисним для тренування загальних норм правопису.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.13
Виправляємо помилки в реченнях
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися