Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Правопис числівників є досить складною темою на перших етапах вивчення цієї частини мови. Для того, щоб уникнути помилок у майбутньому, деякі випадки слід просто вивчити, концентруючі увагу на окремі слова, адже в реченнях робити це буде складніше.

Перед учнем є дві робочі зони: перша підготовлена для тих числівників, які написані правильно, а до другої слід перенести ті з них, у написанні яких було допущено помилку. Числівники знаходяться під цими робочими зонами. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає в тому, щоб розподілити ці словами після аналізу. Школяр дивиться на кожне слово та букви, що увійшли до його складу. Учень має зрозуміти, чи правильно записане це слово, згадавши правопис цієї частини мови та керуючись власним досвідом у використанні цих слів.

Ця вправа дозволить дитині вивчити складні випадки правопису числівників, що є важливим етапом на шляху оволодіння правописом загалом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.2
Визначаємо правильне написання числівників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися