Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Тексти вкрай різноманітні. Завдяки великій кількості слів та фактично безмежному числу їхніх комбінацій точна класифікація текстів є неможливою. Однак можна виділити три великі групи, до яких можуть належати тексти: розповідь, роздум та опис. Здебільшого в текстах спостерігається поєднання всіх цих трьох типів, але один часто домінує. Наприклад, якщо текст більше розповідає про щось, когось або про певну подію, то це розповідь. Якщо більшу частину тексту займають думки автора та його міркування — це роздум. А якщо в тексті можна виявити акцент на описовій частині, то це відповідно і є текст-опис. На екрані перед дитиною будуть представники цих типів — по одному на кожен рівень. Школяр читає текст та виявляє, яка частина домінує: та, де розповідається про щось, та, де є опис, або та, де автор розмірковує на певні теми. Після цього залишається зробити свій вибір на користь одного з варіантів, що перебувають нижче. Це дасть дитині можливість більш впевнено розбиратись із текстами, розуміючи, з якою метою вони були створені.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.5
Визначаємо тип тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися