Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Визначення роду відмінюваних іменників, як правило, не викликає труднощів: вказівка на рід міститься у зовнішній формі слова: вода, деканат, весло. Якщо ж рід не індикується закінченням, можливі помилки при визначенні цієї категорії. Особливо часто подібні помилки виникають при роботі з іншомовними словами. Для того, щоб учні могли краще запам’ятати рід іменників, у яких ми часто допускаємо помилки, було створено урок «Закінчуємо сенкан». Сенкан — це вірш, що складається з п’яти рядків. Слово «сенкан» походить від французького слова «п’ять» і позначає вірш у п’ять рядків. Перший рядок має містити слово, яке позначає тему (зазвичай, це іменник). Третій рядок називає дію, пов’язану з темою, і складається з трьох слів (зазвичай, це дієслова). В уроці «Закінчуємо сенкан» ключове, завершальне слово (п’ятий рядок) — відсутнє. Завдання дитини — прочитати перші чотири рядки сенкана (у них будуть підказки-означення слова, що потрібно вгадати) та вписати слово, про яке йде мова. Для того, щоб завдання було не просто грою у загадки, кожна вправа містить найважливіший, четвертий рядок, що вказує на категорію роду іменника. Наприклад, у вправі із ковбасою дитині потрібно буде відгадати, яку саме ковбасу поклали у валізу, якщо відомо, що її назва є незмінюваним іменником жіночого роду (правильна відповідь — «салямі»). Таке завдання покликане допомогти учням запам’ятати складні випадки із вживанням родів іменників. Завдяки цьому уроку дитина точно запам’ятає, що «какаду» — це незмінюваний іменник чоловічого роду.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.7
Закінчуємо сенкан
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися