Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Головними структурними частинами складного речення є прості речення, що можуть об’єднуватися різними способами. Наприклад, за допомогою сполучників — службових слів, які можуть виражати різні відносини між частинами речення. Якщо сполучника немає, то для зв’язку між реченнями використовується інтонація. На письмі вона виражається через застосування розділових знаків. За допомогою цього завдання дитина фокусує свою увагу вже не на граматичних основах, а на тому, що їх об’єднує. На екрані міститься речення, і завдання, яке ставиться перед школярем, полягає в тому, щоби вибрати спосіб зв’язку, застосований там. Для цього дитина має знайти, де закінчується одне речення й починається інше. Це не так легко, адже необхідно зрозуміти розділення на смисловому рівні. Орієнтуватися лише за комами не варто, адже вони також використовуються для відокремлення зворотів, під час використання однорідних членів тощо. Знашйовши, де закінчується одне просте речення й починається наступне, дитина аналізує цю частину й шукає там сполучник. Якщо його немає, то речення пов’язуються лише інтонацією.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.6
З'ясовуємо, чим поєднуються частини складного речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися