Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Урок продовжує вивчення розрядів прикметників. Після того, як дитина засвоїла поняття про якісні, відносні чи присвійні прикметники і навчилась визначати до якої групи вони належать, учень має вивчити аспект переходу прикметників з розряду в розряд. Для цього дитині треба пригадати тему «Пряме та переносне значення слів», адже переходячи в інший розряд, словосполучення з таким прикметником зазвичай має переносне значення.

    У верхній частині екрана учень бачить завдання, де зазначено у який саме розряд має перейти прикметник. Нижче знаходиться біле поле, де вказано початковий розряд і словосполучення з прикметником, який йому відповідає. Далі розташовані розряд, у який прикметник має перейти, і сама частина мови. Учень має вибрати з-поміж іменників, які знаходяться на кольорових папірцях з обох боків від білого фону. Коли дитина натисне на потрібний іменник, він з’явиться поряд з прикметником на білому фоні, і програма зарахує відповідь.

    Урок має мінімальне оформлення, бо учень вивчає новий матеріал і має концентруватись саме на ньому.

    Отже, переходячи від слайду до слайду, учень знайомиться з поняттям переходу іменника з розряду в розряд, тренує вміння підбирати влучний іменник, щоб прикметник набув потрібного значення. Також цей урок є яскравим прикладом зв’язку між рівнями, де дитина має пригадати те, що вчила у попередніх класах і застосувати ці знання для вивчення нової теми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.5
Змінюємо прикметники
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися