Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей урок присвячений одному зі способів словотворення – переходу з однієї частини мови в іншу. Виконуючи завдання, дитина на практиці буде вчитись знаходити в реченні слова, утворені таким способом.

    Суть його полягає в тому, що слово не зазнає змін в написанні. Просто змінюється роль, яку це слово відіграє в реченні і, відповідно, його значення. Наприклад, якщо порівняти два речення (Коханий чоловік зробив мені подарунок.  Коханий увійшов до кімнати.), то в першому випадку слово «коханий» є прикметником, а в другому вже виконує в реченні роль підмета, яку зазвичай має іменник.

    На дошці дитина бачить два речення. Перше – це зразок. Там слово, яке має перейти в іншу частину мови, виконує свою класичну роль. А от друге речення містить слово, що перейшло в іншу частину мови. Учень має порівняти ці два речення і вибрати у другому  потрібне слово.

    Отже, виконуючи завдання уроку «Знаходимо потрібне слово», дитина навчиться знаходити у реченні слово, яке перейшло з однієї частини мови в іншу, розширить свій словниковий запас, а також пригадає тему «Головні та другорядні члени речення».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.10
Знаходимо потрібне слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися