Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей  урок вже дещо ускладнює завдання для дитини. Тут вона також продовжує вдосконалювати знання з теми «Розряди прикметників за значенням», але шукати якісний, відносний чи присвійний прикметник має вже в реченні. Який саме потрібно відшукати – вказано на завданні у верхній частині екрана. Під ним міститься білий фон, на ньому і розташовано речення. Учень має бути уважним, бо кожне з речень містить декілька прикметників, які належать до різних розрядів. Дитина має прочитати завдання, речення під ним і просто натиснути на потрібний прикметник.

    Завдання має мінімальне оформлення для того, щоб не відволікати учня додатковими деталями, картинки доповнюють зміст речення, але не є підказкою до того прикметника, який потрібно вибрати.

    Проходячи всі етапи цього уроку, дитина вчиться працювати з розрядами прикметників на рівні речення, відрізняти не тільки прикметники потрібного розряду, але й вибирати їх серед інших частин мов.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.4
Знаходимо потрібні прикметники в реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися