Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Є безліч різноманітних схем, які описують ті чи інші мовні явища. Є фонетична схема слова, структурна схема словосполучення та схема позначення різних морфем. Є також і схема для складного речення, і завдяки цій вправі дитина навчиться добирати схему відповідно до того, що вона має описувати. Схема речення використовує свої умовні позначення. Кожне просте речення в складному зображується як круглі дужки, між якими є три крапки. Між ними може бути лише кома, що означає інтонаційни спосіб зв’язку, або ж сполучник і той чи інший розділовий знак. Якщо ж сполучник чи пунктуаційний символ перебувають всередині круглих дужок, то це означає, що сполучник використовується лише для зв’язку слів у складі простого речення, а не для зв’язку простих речень у складному. Дитина вивчає речення, яке зображується на екрані. Під ним є кілька варіантів схем. Школяр знаходить прості речення в складному, аналізує спосіб зв’язку між ними, після чого вибирає ту схему, яка відповідає наведеному реченню. Цікаво, що його зміст до уваги не береться, тож абсолютно різні як за думкою, так і за кількістю слів речення можуть відображатися однаковою схемою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.9
Знаходимо схему, яка відповідає реченню
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися