Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Текст є мовною формацією ще більш високого рівня, ніж складне речення. Так само, як те складається з окремих слів і словосполучень, текст будується за допомогою речень. І так само, як слова мають бути пов’язані, так і речення в тексті мають певний зв’язок. Проявляється він на смисловому рівні, і якщо цього зв’язку немає, набір речень текстом вважати не можна. Робота з цією мовною одиницею починається з тренування вміння розпізнавати тексти за критерієм зв’язності речень, що входять до його складу. На екрані перед дитиною міститься зображення двох наборів речень. Один із них є текстом, адже можна знайти в нього одну певну тему. Речення в іншому наборі не пов’язані між собою. Дитина виділяє текст і проходить на новий етап. Ця вправа не лише дозволяє учню навчитися краще розпізнавати тексти, а й наочно демонструє різницю між ними та довільними наборами речень. Завдяки цьому дитині буде не лише простіше працювати з цими мовними одиницями, а і творити власні тексти в майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.1
Знаходимо зв'язний текст
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися