Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    У мовленні прикметники відіграють досить значну змістовну роль. Вони не просто приєднуються до іменника, не просто допомагають описати різні сторони описуваного предмета. Без прикметників змістовне спілкування неможливе, адже вони відіграються важливу роль в описанні всіх явищ та обʼєктів, про які може йтись. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься доповнювати речення правильними контекстуальними прикметниками, що робить зміст фрази більш повним та зрозумілим.

    На екрані перед учнем міститься зображення такого речення – нового для кожного наступного етапу завдання. У ньому бракує прикметників. Школяр спочатку читає речення без них і розуміє, наскільки воно є неповним, наскільки важливими є в дійсності прикметники, які не просто доповнюють речення, а й роблять його більш цілісним. Під реченням знаходиться кілька варіантів цих прикметників. Всі вони мають правильні граматичні форми і відрізняються лише лексично. Учень має вибрати на кожне порожнє місце той прикметник, який дійсно правильно описує той чи інший іменник, тобто той обʼєкт, який цим іменником називається. Коли школяр переміщує у порожнини правильні прикметники, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії з іншим реченням. При цьому різноманіття речень, які супроводжуються ілюстраціями, і привертає увагу дитини до виконання вправи. Крім того, що ця вправа демонструє важливість прикметників, вона також допомагає краще зрозуміти лексичний звʼязок, який встановлюється між словами в реченні, зокрема, як саме прикметники описують різні предмети.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.8
Доповнюємо речення прикметниками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися