Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    У ході виконання даного завдання дитина буде самостійно дописувати порівняння. Учень вже знає, що представляють собою такі конструкції, для чого використовуються та як. На цей раз школяр матиме значно більше самостійності в опрацюванні даної теми.

    На екрані перед учнем міститься зображення словосполучення, в якому має бути порівняння. Спеціальне службове слово вже  є в наявності, тож увага буде зосереджена на іншому – на підборі слова, з яким порівнюють обʼєкт обговорення. В якості підказки виступають картинки: є зображення того, кого треба порівняти. У словосполученні описується, чому це порівняння стає актуальним. Наприклад, намальовано хлопчика, який почервонів. З чим його можна порівняти? З іншого боку від словосполучення знаходиться зображення предмета, з яким і відбувається порівняння, тобто часткове ототожнення обʼєкта обговорення – з раком, який стає червоним, коли його зварять. Учень вписує у каркас слова потрібні літери, доповнюючи вираз та завершуючи порівняльну конструкцію. Після цього школяр проходить на наступний етап вправи, де треба виконати аналогічні дії, але вираз буде іншим, як і ситуація.

    У вправі надаються досить розповсюджені порівняння, які є звичними для мовлення, однак, це завдання разом з тим стимулює творчу уяву дитини, тож в майбутньому їй буде простіше використовувати порівняння при побутовому спілкуванні. При цьому малюнок відіграє досить важливу роль, а тому зображення завжди якісні та мають акцент на емоційному настрої.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.3
Доповнюємо вираз
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися