Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа має сильний акцент на ігровому аспекті, однак у ході її виконання школяр буде велику увагу приділяти особливостям словосполучень. На екрані на кожному етапі міститься зображення нового наполовину готового словосполучення. «Наполовину» – тому що одне зі слів представляє собою лише хаотичний набір літер, які заплутані настільки, що первинне слово просто не вгадується. У формулюванні завдання, яке вказується над словосполученням, названо, яке слово треба відновити – залежне чи головне. Взагалі, учень й так бачить, яке слово необхідно опрацювати, але завдяки завданню також і дізнається про роль цього слова у конструкції. За допомогою малюнків, які супроводжують словосполучення, та граматичних категорій іншого слова школяр розуміє, як має виглядати слово, котре слід опрацювати. Наприклад, якщо додаткове слово «солодкий», то головне має мати форми чоловічого роду однини та називного відмінку. Також учень має здогадатись, що слово, котре треба опрацювати, називає щось смачненьке.

    Отже, щоб відновити слово, треба поставити літери у ньому в правильний порядок. Коли учень це зробить, то відновить не лише його самого, а й ціле словосполучення. Після цього школяр пройде на новий етап завдання, де треба буде виконати аналогічний набір дій, але словосполучення буде вже інше. Завдяки цьому завданню учень навчиться краще орієнтуватись як в лексичному, так і в граматичному звʼязку між словами, навчиться більш вільно з ними працювати, отримає досвід практичної роботи по утворенню словосполучень.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.8
Гра "Утворюємо словосполучення"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися