Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа входить до комплексу тих, що присвячені вивченню теми граматичної категорії роду в іменниках. Вона використовується для закріплення знань по даному матеріалу, адже робить акцент на ігровому аспекті. По суті, ця вправа і є грою, де фокус дитини зміщується із навчального матеріалу на виконання зовсім інших дій, а мовні навички використовуються лише як засіб. З одного боку це дає можливість відпочити, граючи і водночас вчитись. З іншого боку – якщо учень використовує вміння та знання, які він здобув під час вивчення тої чи іншої теми, задля виконання сторонніх дій, це переводить такі вміння в рефлекторний режим використання, тобто робить дитину значно більш впевненою у цьому.

    На екрані перед учнем міститься кухонне приладдя. Дитині пропонується примірити на себе роль професійного кухаря. Зображення кухаря-персонажа знаходиться поруч, тож школяр буде у виконанні завдання не сам-один, а в компанії іншого героя. Формулювання мети, яке знаходиться над малюнками, містить у собі як філологічний критерій підбору продуктів, так і визначення головної мети. Скажімо, учень має зварити компот, але для цього підійдуть лише продукти, назви яких жіночого роду. Школяр аналізує набір овочів та фруктів, які знаходяться біля каструлі. Ніяких слів там нема – тільки малюнки. Однак, якщо учень не зможе згадати назву того чи іншого продукту, то поряд з ілюстраціями є активна кнопка із знаком питання, натиснувши на яку дитина побачить перелік назв цих овочів та фруктів. Отже, школяр згадує або читає назву інгредієнтів для страми, самостійно знаходить рід кожного і  ті, які треба, відправляє готуватись. Коли учень зробить страву за рецептом, то пройде на новий етап, де буде інший набір продуктів та й нова страва.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.6
Гра "Вправні кухарі"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися