Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа відкриває низку завдань, які присвячені вивченню правил поведінки, особливостям навколишнього світу – всім тим темам, для розуміння яких потрібна мова. Виконуючи ці завдання, школяр демонструватиме навички, які вже встиг засвоїти досі – на різних етапах, різних завданнях. У ході виконання цієї вправи учень демонструватиме свої знання правил етикету та загальні знання поведінки.

    На екрані розміщено речення, яке має форму поради. Учень, аналізуючи її, має зрозуміти, що воно використовує форму спонукального речення, тобто радить щось робити дитині. Школяр не має піддаватись цій формі відразу – ця порада може бути як корисною, так і шкідливою (як і всі поради, які дорослі говорять дітям – у цьому міститься важливий урок даного завдання), і учень має визначитись з цим. Як саме? За змістом цієї поради. Якщо вона входить у протиріччя тим нормам поведінки та правилам спілкування, які визначаються вихованістю та культурою, цю пораду слід відкинути. Якщо ж вона підтверджує ці правила – навпаки, схвалити.

    Під фразою міститься два варіанта: зелений означає схвалення, червоний – проти цього спонукального речення. Учень натискає на той, що вважає правильним – і проходить на наступний етап завдання до аналогічного виразу, який буде містити нову пораду. Ця вправа є корисною саме у виховному аспекті і допомагає закріпити в памʼяті те, що дійсно відповідає нормам, котрі існують, щоб люди могли уживатись в суспільстві. Крім того, є поради, які стосуються правил гігієни. Вони не менш важливі і актуальні для дитини. А формат подання інформації в якості порад, як корисних так і шкідливих, привертає школяра, якому не здається, що його повчають – скоріше граються з ним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ч.1
Корисні/шкідливі поради
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися