Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

     Ця вправа грає важливу роль в узагальненні здобутих раніше знань та вмінь, які повʼязані з граматичними категоріями прикметників. В ігровій формі на різних рівнях йде опрацювання цих категорій. Механіка виконання завдання одна й та сама, але критерій для оцінки слів – інший кожного разу.

     На екрані перед учнем міститься зображення казкового героя або, скажімо, чарівної тваринки. Поряд з нею робоча область, яка має цікавий спосіб оформлення, наприклад, в якості упаковки для подарунку. Над цією композицією міститься формулювання завдання, де вказано, які саме прикметники хоче отримати в подарунок цей персонаж. Наприклад, на одному етапі герою вправи можуть знадобитись прикметники в однині, а на іншому прикметники чоловічого роду однини. Біля робочої області з цими персонажами і знаходиться набір слів. Учень аналізує кожне згідно зі вказаним у завданні критерієм. Тут важлива концентрація: слова, які підходили для попереднього відбору, цього разу вже не підійдуть. Коли школяр переміщує всі потрібні слова в робочу область біля персонажа, то проходить на наступний етап вправи.

      Важлива перевага цього завдання у тому, що учень опрацьовує прикметники комплексно. Подібні між собою граматично слова містять різні категорії, тому увага не зосереджується лише на одній, а переходить між ними. Це дозволить в майбутньому ефективно опрацьовувати прикметники по всіх властивим граматичним ознакам. А наявність симпатичного персонажа, нового для кожного етапу, привертає увагу дитини і робить завдання більш приємним для виконання, ніж подібні вправи, що узагальнюють знання учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.8
Переносимо потрібне слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися