Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа входить до комплексу завдань, які присвячені вивченню текстів. Тож школяр вже має певний досвід роботи з ними. Кожного разу текст мав заголовок, однак, до цього моменту учень мало звертав на нього увагу. Тепер же фокус зміщується саме на заголовок, який є назвою тексту.

    На екрані перед учнем міститься зображення нового тексту для кожного етапу вправи. Він уважно його читає. Учень аналізує тему тексту, визначає, якщо потрібно, головну думку. Кожен текст супроводжується малюнками, які привертають увагу, хоча все ж більший обʼєкм робочої зони було віддано тексту. Школяр вивчає тему та з-поміж варіантів, що знаходяться під ним, вибирає той, який підходить на роль заголовка. Це слово має узагальнювати те, про що йдеться в тексті та бути його стислою назвою. Хоча тут заголовок підбирається після вивчення тексту, коли він вже буде на своєму місці, читач починатиме знайомство з текстом саме із заголовка, тож той мусить правильно передавати тему. Досить часто слово, що підходить на роль заголовку, вже є в першому реченні тексту. Коли учень робить свій вибір, то текст отримує заголовок, і має змогу переконатись у тому, наскільки це слово пасує йому.

    Поступово, рухаючись від етапу до етапу, учень здобуває все більше й більше досвіду у підборі заголовків. В майбутньому школяр навчиться робити це без жодних варіантів, просто визначаючи тему та використовуючи власну фантазію для того, щоб оформити її в слова образно та влучно. Адже заголовок не лише визначає те, про що йдеться в тексті, а й передає ставлення до цього, тобто він є повʼязаним як з темою, так і з ідеєю.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.3
Підбираємо заголовок до тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися