Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

   Попереднє завдання було, певною мірою, пробним: школяр, виконуючи його, знайомивсь із питаннями, які ставляться до прикметників, зазнавши зміни за відмінком. При цьому питання є універсальними для всіх прикметників, які належать до певного роду і числа, не залежно від значення. Тобто на питання «якого?» у родовому відмінку буде відповідати і прикметник «світлий», і прикметник «земляний» при зміні у відповідні відмінникові форми. Більше того, закінчення питання переходить і на прикметники, тож все попереднє завдання можна назвати підказкою для цього – у ході виконанні якого школяр вже вміє відміняти конкретні прикметники.

    На екрані перед учнем міститься кілька словосполучень. В кожному є як іменник, так і прикметник. Поряд з ними – назви відмінків. Словосполучення вжиті правильно, але порушеним є порядок їхнього вживання: поряд, скажімо, з «Р. в.» знаходиться форма орудного відмінку тощо. Отже, завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перемістити словосполучення таким чином, аби вони знаходились біля відповідних їм назв відмінків. При цьому з іншого боку від словосполучень знаходяться активні кнопки. При натисканні на кожну бачимо питання, на які має відповідати саме прикметник у словосполученні. Коли школяр змінює порядок всіх словосполучень правильним чином, то проходить на наступний етап завдання, де буде вже інша частина набору відмінків та інші словосполучення.

    При цьому іменники надаються в якості орієнтирів, адже учень вже знає, як відміняються слова, що належать до цієї частини мови, тож активними кнопками з питаннями для прикметників слід використовувати лише в крайньому випадку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.2
Розташовуємо словосполучення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися