Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Діалог є спробою перенести усну розмову на писемний формат мовлення. По своїй суті діалог є обміном реплік. Є два або більше умовних співрозмовника, які обмінюються ними. Перший задає питання або просто щось розповідає. Другий – відповідає йому. При цьому діалог завжди має досить своєрідний спосіб оформлення: кожна репліка, тобто фраза, починається з тире і починається з нового рядку. Нове тире означає зміну мовця. Якщо між реченнями тире нема, і вони знаходяться в одному рядку, обидва належать одному співрозмовнику і йдуть послідовно.

    На екрані перед учнем міститься каркас для майбутнього діалогу, тобто набір реплік. Оскільки діалог є по суті розмовою, він мусить мати певну структуру, яка визначається звʼязком між репліками. Цей зв'язок смисловий. Наразі репліки розташовані хаотично, і завдання полягає у тому, щоб перемістити їх таким чином, аби утворити діалог. Для цього учень знаходиться першу репліку, потім до неї знаходить відповідь – і так до кінця розмови. Перша репліка має або головне питання або визначається за наявністю особливих фраз на кшталт «привіт», «доброго дня» або «чим можу допомогти?» тощо. Питання йдуть послідовно одне за одним, а кожна репліка-відповідь має знаходитись після того питання, на яке вона й відповідає. Коли школяр структурує репліки й таким чином утворює діалог, то проходить на новий рівень завдання, де треба виконати аналогічні дії, але діалог буде вже зовсім іншим.

    Завдяки виконанню даного завдання учень краще розуміє, як утворюються діалоги та логічних звʼязок між фразами. Це допоможе як при опрацюванні текстів, де є діалоги, так і в повсякденному мовленні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.5
Складаємо діалог
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися