Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа, як і попередня, присвячена тренуванню вміння дитини рахувати звуки та букви, що входять до складу слова, однак за механікою виконання ці завдання істотно відрізняються між собою. Вивчення певної теми, особливо якщо вона є сама по собі досить непростою для сприйняття вимагає закріплення через різні завдання.

    Цього разу на екрані перед учнем на кожному етапі буде знаходитись зображення чогось смачненького. Ілюстрація якісна, деталізована та яскрава. Вона підписана словом, яке називає те, що зображено. Учень має прочитати слово та вписати у відповідні клітинки кількість букв та кількість звуків. Число букв підрахувати досить просто, адже кожна літера – окремий символ. Число ж звуків учень має визначити на слух.

    Ця вправа вимагає більшої самостійності, ніж попередня. Учень звикає до відмінності у числі звуків та літер у різних словах. Наприклад, школяр частіше стикався з йотованими голосними, які в залежності від позиції можуть позначати або один звук, або два (це «й» та певний голосний). Такими буквами є «ї», «є», «ю» та «я». З іншого боку комбінації букв «дз» та «дж» означають тільки один звук. Також варто, аби дитина запамʼятала: в українській мові є лише буква «щ», але нема відповідного звуку, який є в російській фонетиці. Натомість ця літера завжди означає комбінацію твердих шиплячих «шч», які вимовляються окремо.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.8
Смачні звуки і літери
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися