Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Сортування – дуже ефективний спосіб перевірки знань та закріплення практичних навичок дитини, корисний фактично для вивчення будь-якої теми, в тому числі і граматичних категорій прикметників. У ході виконання цього завдання школяр сортуватиме саме ці слова.

    На екрані перед учнем на кожному етапі міститься набір прикметників, які розташовані у стовпчик. Всі вони різні за лексичним значенням, тож школяр має можливість розширити свій словниковий запас, аналізуючи кожне слово по черзі. З боків від цього стовпчика знаходяться робочі зони. У завданні, формулювання якого знаходиться над робочими зонами та прикметниками, вказано, за яким критерієм слід розсортувати прикметники. Наприклад, у одну зону необхідно перемістити всі слова, які належать до цієї частини мови та мають форму однини, тоді як у іншу зону необхідно перемістити всі прикметники у множині. Школяр послідовно аналізує кожне слово, концентруючи увагу саме на тій категорії, яка є критерієм підбору. Учень звертає увагу, перш за все, на закінчення слів, де міститься більша частина інформації про граматичне значення прикметників. Розсортувавши всі слова по їхнім місцям, дитина проходить на наступний етап вправи, де треба виконати аналогічні дії, але набір прикметників буде там вже новим.

    Ця вправа допомагає стати більш впевненим у опрацюванні слів, що належать до цієї частини мови та утворити міцні асоціативні звʼязки між морфемним складом цих слів та їх граматичним значенням. Це допоможе в майбутньому визначати рід та число прикметника «з ходу», майже не задумуючись, точно знаючи, на що натякає те чи інше закінчення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.6
Сортуємо прикметники
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися