Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Дитина, дійшовши до цього завдання, вже досить добре розбирається у прикметниках в цілому та зокрема у їх відмінюванні. Учень вміє працювати з різними відмінками як в окремих словах, так і в контексті. Ця вправа підсумовує отримані знання та надає можливість узагальнити їх. Для цього вибрана форма подачі інформації, з якою учень вже стикався під час вивчення інших тем, повʼязаних з українською мовою, а саме – сортування. Цього разу критерієм сортування є саме відмінок.

    На екрані перед учнем міститься зображення стовпчика прикметників. Біля нього – дві робочі зони. Кожна належить своєму персонажу, зображення якого знаходиться поряд. Ці образи роблять вправу більш інтерактивною та додають особистого аспекту.  Учень вже не працює з сухими мовними одиницями поза їх контекстом, а виконує завдання в компанії цікавих героїв. Отже, у завданні, формулювання якого знаходиться над словами, вказано, прикметники в якому відмінку слід перенести до правої робочої зони, а в якому – до лівої. Учень по черзі аналізує всі слова та порівнює їх з питанням кожного з двох відмінків. Коли він розподіляє всі прикметники по робочим зонам, то проходить на наступний етап. Там будуть не лише нові слова для опрацювання, а й інші відмінки, котрі використовуються як критерій для сортування.

    Таким чином, хоча на одному етапі їх всього лише два, виконання цього завдання дозволить неодноразово охопити їх всіх. Рухаючись між рівнями вправи, школяр остаточно закріплює в памʼяті особливості морфемного складу прикметників при змінні цих слів за відмінками.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.7
Сортуємо прикметники за відмінками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися