Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Прикметники використовуються для опису різних характеристик предметів навколишнього світу, а також різних явищ та абстрактних понять. При цьому ті чи інші якості виражаються у даних предметах по-різному і, що важливо в контексті цього завдання, в різній мірі. Звісно, це стосується далеко не всіх прикметників, адже, скажімо, не може бути предмет більш або менш деревʼяним. А от людина може бути біль або менше молодою, ніж інша. Відповідно, для того, щоб показати це, існують різні форми таких прикметників, які називаються ступенями порівняння. У ході виконання даного завдання дитина тренуватиметься опрацьовувати тему ступенів порівняння і створювати правильні форми таких слів відповідно до контексту.

    На екрані перед учнем міститься зображення морфемного складу такого прикметника. При цьому морфеми знаходяться в хаотичному порядку. Над цим морфемним складом знаходиться формулювання завдання, де вказано початкову форму та конкретно називається те, яка саме ступінь порівняння має бути утворена (вища, найвища тощо). Учень аналізує початкову форму, розуміє, що означає той чи інший ступінь, після чого переміщує морфеми таким чином, щоб утворити повноцінне слово – прикметник. Коли школяр це робить, то проходить на наступний етап завдання. При цьому учень розуміє, що ступені порівняння можуть бути утворені не для кожного прикметника. Слова супроводжуються малюнками, які сюжетно повʼязані з цими словами. Таким чином, дитина вивчає саме, що утворює ступінь порівняння, а саме – відповідні префікси та суфікси.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.5
Утворюємо ступені порівняння прикметників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися