Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Коли речення обʼєднуються певною темою та передають ту чи іншу думку, їх вже можна назвати текстом. Вони отримують додаткові звʼязки за допомогою особливих слів, здебільшого, займенників, та синтаксичних прийомів, наприклад, коли після великого речення йде неповне, в якому нема слова, котре було в попередньому. Тексти ж можуть бути не лише малими, з двох-трьох та чотирьох речень, а дуже великими – цілі художні твори. Відповідно виникає потреба у внутрішній структуризації речень. Текст має загальну тему та ідею, але, оскільки кожне речення саме по собі містить завершену думку, доцільно їх групувати за абзацами.  Кожен відмежовується від інших, і хоча текст залишається цілісною структурою, у ньому спостерігається кілька відокремлених наборів речень, більш близьких між собою, однак, думка кожного набору як би перетікає в наступний, що дозволяє тексту розвивати ідею. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме саме з абзацами.

    На екрані перед учнем міститься текст – новий для кожного етапу вправи. Абзаци в ньому розташовані хаотично. Школяр вивчає всі речення та розуміє, наскільки правильне розташування абзаців та групування речень є важливим. Завдання полягає у тому, щоб відновити правильний порядок абзаців в тексті. Коли школяр змінює їх порядок на правильний, то проходить на наступний рівень завдання.

    Завдяки цій вправі учень краще розуміє структуру тексту: як він має починатись із зачину, як думка розвивається, де має бути кульмінація та завершення. Школяр розуміє, що правильний порядок речень в тексті є таким же важливим, як й наявність спільної теми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.4
Відновлюємо текст
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися