Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа продовжує тренувати учня працювати з планом до тексту. Він вже знає, як складається план, як його використовувати, щоб ефективніше працювати з текстом, а також, які пункти, власне, в ньому мають бути. Однак, працювати з тим чи іншим обʼєктом простіше та ефективніше тоді, коли маєш перед очима не лише зразок «як треба», а й приклад того, «як не має бути». Цього разу планом до тексту має один зайвий пункт, тобто цей план можна назвати не зовсім коректним та правильним.

    На екрані перед учнем міститься зображення нового для кожного етапу тексту. Він є не надто великим, однак, все ж містить більше трьох-чотирьох речень, а якщо й стільки, то всі вони поширені другорядними членами. Кожен текст представляє собою цікаву замітку про оточуючий світ, яка містить факти про країни, живу природу або ж просто розповідає коротку, але захоплюючу історію. Поряд – план тексту. У ньому є один зайвий пункт, тобто такий, де вказано щось, чого в тексті не було. Дитина спочатку уважно читає текст, потім – аналізує план. Учень знаходиться співвідношення між тексом і кожним його пунктом, після чого виявляє, який з них є зайвим. Коли школяр вибирає його, то проходить до наступного рівня, де буде інший план, інший текст, але в плані неодмінно буде помилка.

    При цьому приємним є й візуальне оформлення завдання: текст розміщується на одній сторінці зображеної книги, а на іншій – план. Біля книги – малюнок, на якому зображено те, про що йдеться у тексті. Здебільшого йде мова про образи героїв, тож вправа отримує додаткове посилення інтерактивного пласту, що робить її більш цікавою. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.5
Вказуємо на зайвий пункт плану
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися