Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Різні вправи, присвячені вивченню суфіксів, готували дитину, по суті, саме до цього завдання, яке підсумовує всю цю тему. Йде мова про самостійне вписування підходящих суфіксів у слова.

    На екрані перед учнем на кожному етапі вправи міститься зображення словосполучення, яке супроводжується ілюстрацією. Малюнок багатокомпонентний, тож не дарма його описує саме словосполучення, а не слово – можна легко придумати навіть маленьку історію про героїв цього малюнка. Одне із слів словосполучення є неповним. Там бракує суфікса. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб вписати суфікс. При цьому в учня не буде  жодних варіантів відповіді, підказок. Виконання завдання максимально самостійне. Щоб вписати правильний суфікс, преш за все, слід скористатись власним мовленнєвим досвідом, адже у цих словосполученнях містяться слова, котрі кожен вживає регулярно. Крім того, аби не помилитись з вибором літер у суфіксах, школяр має згадати правила їхнього чергування і скористатись знанням суфіксів, з якими вже колись працювала. Учень читає словосполучення, вписує суфікс – і проходить на наступний етап до завдання до іншого словосполучення. Суфікси, звісно, відразу не повторюються, однак, можуть бути вжиті однакові – це зроблено для того, щоб продемонструвати: одні й ті самі морфеми можуть використовуватись в різних словах, котрі далекі за значенням. Також ця вправа паралельно тренує вміння дитини працювати з клавіатурою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.8
Вписуємо суфікси
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися