Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа продовжує низку завдань, які присвячені вивченню префіксів. Цього разу акцент робитиметься не стільки на них, скільки на відповідності візуального ряду словесному описанню малюнка.

    На кожному етапі завдання дитина бачить перед собою ілюстрацію. Малюнок деталізований, яскравий та досить багатоелементний, аби описати певну ситуацію. Під малюнком міститься словосполучення, яке його описує. У ньому бракує одного із слів. Варіанти містяться під ілюстрацією, і всі вони є словами, котрі містять префікси. Дитина ж має вибрати той варіант, який за смислом підходить до ілюстрації. Таким чином, саме лексичне значення слів є центром уваги дитини. Префікси учень вивчає як би в другу чергу, але неодмінно звертає увагу на наявність слів, де префікс було вжито неправильно. Звісно, такі слова не можуть бути правильними варіантами, з ними ніяк взаємодіяти не доведеться. Проте школяр запамʼятає ці варіанти слів, і в майбутньому він не буде допускати аналогічних помилок. Зміна фокусу на вгадування влучного слова грає важливу роль. По-перше, завдання більше схоже на гру, ніж на вправу, тож учень під час його виконання буде відпочивати; крім того, тренується вміння дитини впізнавати правильні й неправильні префікси рефлекторно, не намагаючись особливо зосередитись на цій темі. Це важливо для того, щоб в майбутньому дитина не була змушена задумуватись на вибором морфеми для кожного слова і писала правильно з легкістю.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.12
Вибираємо влучне слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися