Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Відмінки – досить цікава та не така вже й проста для вивчення граматична категорія іменників. Відмінків в українській мові сім (називний, родовий, давальний, знахідний, орудний, місцевий та кличний), і відповідно при їх зміні відбувається і відповідна зміна форми іменника, що виражається у закінченні. Попереднє завдання було присвячено закріпленню в памʼяті теоретичної бази, яка стосувалась відмінків, а точніше – питань, на які відповідає кожен з них. А це завдання вже присвячене практиці відмінювання, тобто зміні конкретних іменників за відмінками.

    На екрані перед учнем міститься зображення таблиці. У ній на кожному етапі буде знаходитись інше слово, але завжди – іменник. У таблиці надані деякі відмінки, але не всі. З новим етапом зміниться і набір відмінків, які необхідно опрацювати. Отже, у таблиці назва відмінка, що надається у традиційній формі скорочень, наприклад, називний відмінок називається «Н.в.» тощо. Коло кожної назви відмінка – іменник. Слово одне й де саме, а на місці закінчення знаходиться порожня клітинка, куди слід вписати відповідну морфему. Поряд з назвою відмінка знаходиться активна кнопка зі знаком запитання. Коли учень на неї натискає, то бачить питання, на яке має відповідати іменник у формі цього відмінка. Однак, користуватись цією підказкою слід лише в крайньому випадку. Школяр надає таку форму іменнику, аби він відповідав на питання свого відмінка. В цьому і є суть процесу зміни іменників за відмінками. Коли дитина введе правильні закінчення у всі порожні клітинки, то пройде на новий етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.3
Вписуємо закінчення іменників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися