Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Закінчення є саме тією морфемою, яка містить у собі ядро граматичного значення прикметників, а також більшості інших самостійних частин мови. У ході виконання цього завдання учень буде тренуватиметься вписувати правильні закінчення відповідно до відмінку поданого прикметника. Справа в тому, що ядро лексичного значення знаходиться в корені і доповнюється префіксами й суфіксами, тож основа при зміні відмінку здебільшого залишається без метаморфоз.

    На екрані перед школярем міститься зображення вже відмінюваного словосполучення, де прикметник супроводжується іменником для більшої наглядності. Змінювати порядок зображення та розташування слів не треба. Натомість в кожному прикметнику на місці закінчення або його частини – порожнина. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вписати потрібні закінчення у словоформи. Школяр вписує всі закінчення, починаючи з початкового, тобто з називного відмінку. При цьому поряд з назвою кожного знаходиться активна кнопка, натискання на яку викликає відповідні питання, повʼязані з цим відмінком.

     Після того, як школяр зробить це з усіма наявними словами, почнеться наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії з іншим словосполученням у новій частині списку відмінків.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.3
Вписуємо закінчення прикметників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися