Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Звертання – далеко не єдині вставні слова, які виділяються комами в реченні. Окрім різноманітних зворотів, також комами виділяються й ввічливі слова, які грають досить особливу роль у спілкуванні. За допомогою мови ми не лише виражаємо свої почуття, ідеї, думки. Ми налагоджуємо звʼязки між людьми, демонструємо своє ставлення до співбесідників.

    Ввічливість – це частина правил етикету, правил поведінки людини у суспільстві. При цьому вони виділяються з-поміж всіх інших слів, адже виражають суто стосунки між людьми і їх не можна віднести до самостійних або службових частин мови. При цьому вони виділяються комами, тобто відокремлюються в реченні на письмі, а інтонаціями – в усному мовленні. Значення ввічливих слів може відрізнятись між собою. наприклад, є слова, що виражають ввічливість у проханні; є слова, які використовуються для того, щоб подякувати; є ввічливі слова-відповіді. Однак, серед них є й синоніми. Наприклад, «спасибі» та «дякую» є абсолютними синонімами, тобто їхня роль та значення повністю тотожні, і використовуються вони для того, щоб виразити вдячність за щось. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме з різними ввічливими словами.

    На екрані зображено речення – нове для кожного етапу. Воно є частиною діалогу: один з персонажів звертається до іншого, роблячи це ввічливо. На фоні речення знаходиться, власне, ілюстрація, де зображені ці персонажі та ситуація, в якій вони опинились. Малюнок деталізований та дозволяє зрозуміти обставини, за яких відбувається розмова. Розуміючи ці обставини, школяр й вибирає один з варіантів ввічливих слів під малюнком, аби перенести його до речення, доповнивши та завершивши його.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.4
Вставляємо ввічливі слова у речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися