Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Текстів існує надзвичайне різноманіття. Фактично, кожен новий діалог – інший текст, кожна нова оповідка – теж новий текст. Однак, не дивлячись на безмежне різноманіття конкретних текстів, всі вони будуються за певними законами, які продиктовані не сухими нормами мовної науки, а самою логікою побудови повідомлення. Текст мусить мати початок, де позначається тема, далі вона розкривається. Відбувається розвиток думки, після якої йде кульмінація. І нарешті текст завершується кінцівкою, котра є своєрідним підведенням підсумків. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься підбирати правильну кінцівку до тексту.

    На екрані перед учнем міститься зображення нового для кожного етапу вправи тексту. Він є досить обʼємним, аби містити всі наведені вище етапи. Завдання полягає завжди в одному – з-поміж кількох варіантів, наведених під вправою, визначити, яке з речень підходить в якості кінцівки до тексту. Критерій вибору – смисловий. Це речення має відображати тему, містити в собі посилання на головну думку (або навіть формулювати її) та узагальнювати отриману раніше інформацію. Останнє речення для короткого тексту є підсумком, і завдяки цьому завдання учень навчиться знаходити цей результат. Коли школяр робить правильний вибір, то проходить на новий рівень завдання, де треба виконати аналогічні дії. 

    Кожен текст є цікавим та пізнавальним. Увагу привертає різноманітна тематика текстів та цікаві відомості, які учень отримає про оточуючий світ, культуру, живу природу. Кожна розповідь супроводжується малюнками. Ця вправа важлива для того, щоб школяр навчився підсумовувати й власні слова.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.8
Вибираємо кінцівку тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися