Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Порівняння не просто є популярним способом вирази свою думку, а й важливою частиною мовної культури. Деякі порівняння стали досить відомими завдяки своїй образності та отримали статус ідіом. Знання таких виразів є вкрай корисним, адже вони дозволяють більш ефективно спілкуватися, а крім того – дають змогу використовувати яскраві образи для щоденного використання. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у своїй здатності інтуїтивно розуміти логіку та значення таких порівнянь, а також вивчить найбільш популярні з них, які досі не чула.

     На екрані перед учнем міститься зображення розгорнутої книги. На одній сторінці міститься кілька варіантів тлумачення виразу з порівнянням. На іншій – власне, сам цей вираз, що супроводжується малюнками. Ці ілюстрації надають виразу влучного емотивного забарвлення і завдяки їм простіше зрозуміти, що саме мається на увазі.

    Отже, завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб знайти серед варіантів на сусідній сторінці тлумачення, яке дійсно розкриває суть цього порівняння-ідіоми. Для цього учень, перше за все, має зрозуміти його первинне значення, настрій. Далі школяр уважно аналізує кожен варіант. Вони здебільшого всі між собою не схожі, тож пошук правильно буде не таким вже й складним. Коли учень робить правильний вибір, то відразу проходить на наступний етап, де в книзі буде новий зміст: інші варіанти на одній сторінці та нове порівняння у супроводженні малюнків. Завдяки різноманіттю ідіом та їхній влучності школяр переконується в актуальності використання порівнянь у щоденному спілкуванні, а це збагачує не лише словниковий запас учня, а й надихає його на більш творче використання мови.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.5
Вибираємо тлумачення виразу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися